• Rybaření na Lipně po celý rok

  – Pronájem rybářských lodí
  – Rybaření s průvodcem

  Vybrat loď
 • Rybaření na Lipně po celý rok

  – Pronájem rybářských lodí
  – Rybaření s průvodcem

  Vybrat loď

„Pro vyznavače lovu dravých ryb na Lipně, nabízíme pronájem profesionálních rybářských lodí. Moderní, vybavené, hliníkové čluny mají 4,45m na délku a osazené jsou motory Tohatsu 5 hp“

Rybaření bez průvodce

Chcete si zarybařit na lipně na „vlastní pěst“ nebo jen objevovat nová místa na Lipenské přehradě? Půjčte si jednu z našich lodí.

Lehké hliníkové čluny řady Lipno 450 Fish jsou speciálně upravené pro rybáře, ale i rekreaci. Proto disponují praktickými prvky jako jsou např. plochá podlaha a dvě stranové sedačky s úložnými prostory ve standardní výbavě. Trup ve tvaru „V“ je spolu s vysokými boky a plochou zádí základem pro vysoce stabilní člun. Používáme špičkové sonary Lowrance a motory Tohatsu 5 hp.
Budete-li na Lipně rybařit poprvé, doporučujeme využít služeb průvodce.
Budete-li na Lipně rybařit poprvé, doporučujeme využít služeb průvodce.

Rybaření s průvodcem

Nemáte dostatek zkušeností?“ Využijte služeb průvodce, který vás zaškolí a vezme na osvědčená místa, kde si zaručeně zachytáte.

Profesionální na zakázku vyrobená průvodcovská loď má speciálně tvarovanou příď do velkých vln, dostatečně vysoké boky plus obrovskou stabilitu. Je bezpečná a témeř nepotopitelná. Komfortní otočná křesla poskytují úlevu zádům a udrží vás v akci po celý den. Dále je k dispozici driftovací kotva, držáky na pruty a velké úložné prostory. Používáme špičkové sonary Lowrance a elektromotory Minn Kota + závěsný motor Mercury 10 hp. Veškeré rybářské vybavení je zapůjčeno v ceně.

 • JAK NA REZERVACI LODĚ?

  Vyberte si jednu z našich lodí a klikněte na  „zobrazit detail“ Zobrazí se vám vybraná loď a pak už jen vyberete termín, vyplníte údaje a odešlete rezervaci.
  Rezervace bude závazně potvrzena po připsání platby na náš účet. Platbu prosíme zasílejte neprodleně, abychom nedrželi loď v rezervaci zbytečně. Děkujeme.

 • JAK A KDY SE PLATÍ ZA PRONÁJEM?

  Abychom neblokovali lodě, které si pak zákazník z nějakého důvodu nevyzvedne, je pořeba hradit celou výši pronájmu, ihned po rezervaci na náš účet. Platba se posílá bankovním převodem. (více v Rezervaci). Po připsání platby je loď závazně rezervována pro Vás.

 • SKLÁDÁ SE VRATNÁ KAUCE?

  Při samotném pronájmu se platí kauce 5000 Kč/loď (200 Euro), která je vratná při předání čisté a nepoškozené lodi.
  Při pronájmu lodě s průvodcem se kauce NEPLATÍ! Za loď a její vybavení zodpovídá průvodce!

[vikrentcar category_id=““ orderby=“price“ ordertype=“asc“ lim=“20″ view=“carslist“]

Zažijte rybaření na Lipně po celou sezónu
z nadstandardně vybavených lodí.

Kudy k nám

Kotvíme v Penzionu U Karla
Lipno Hůrka 54 382 26 Horní Planá, který je situován na břehu lipenského jezera v chráněné krajinné oblasti Šumava. Díky své jedinečné poloze přímo u vody, je ideálním místem pro letní dovolenou s celou rodinou.

Adresa

Lipno Fishing Boats – Půjčovna rybářských lodí
Penzion U Karla Lipno
Hůrka 54, 382 26 Horní Planá

Rezervace

Rybaření s průvodcem:
+420 775 157 666

Půjčovna lodí:
+420 777 723 803

Kontakty

O nás

Pro vyznavače lovu dravých ryb na Lipně, nabízíme možnost půjčit si nové hliníkové čluny, osazené motory Tohatsu 5 hp. Kotvíme u Penzionu U Karla Lipno, který najdete na břehu největší české přehrady Lipno uprostřed chráněné krajinné oblasti Šumava, v obci Horní Planá.